|
Startrek is toch echt wel een hele mooie serie hoor. Ik zal niet beweren dat ik alles heb gezien, maar best wel wat afleveringen ook van de verschillende series.
Er werden ook best wel wat Amerikaanse heilige huisjes aangepakt. Zo was het volgens mij de eerste serie waarbij op TV een blanke man een zwarte vrouw kuste, een Rus een belangrijke positie had, homoseksualiteit onderdeel uitmaakte van een aflevering (en ook of je daar wel of niet van kon genezen bv.)
Sowieso was het een baanbrekende opzet van de serie om tijdens het hoogtepunt van de koude oorlog een ruimtemissie te bedenken waarbij alle nationaliteiten samenwerkten om het doel te bereiken.
(overigens die Duitse nasynchronisatie is natuurlijk afgrijselijk... wanneer stoppen ze daar eens mee) |
|
_________________ Hier gaan over het tij, de maan, de wind... en wij |
|