Geplaatst: Wo Nov 25, 2020 10:11 |
|
|
|
Als er gestemd wordt door 140 miljoen personen en en deel via de post is gebeurd, zullen er zeker ergens misstanden hebben plaatsgevonden, maar niet zoveel dat daarna de winst naar Trump zal gaan.
Het is nu niet zozeer dat een volkomen incompetente en openlijke corrupte meneer als Biden (zie zijn pochende filmpjes uit Oekraine)heeft gewonnen, maar personen als het door de media uitbundig geholpen BLM naast winkel berovende onverlaten hebben de zaak overgenomen.
Dit was een verkiezing tussen pro Trumpers met een overtuiging, en een club anti Trumpers met hulp van de media, maar zonder eigen overtuiging.
Zoiets noemt men een Mediocratie. |
|
_________________ Milieu-activisme. Harten van goud, en hersens van havermout. |
|
|
|
 | |  |
Geplaatst: Wo Nov 25, 2020 11:34 |
|
|
|
Natubico schreef: |
Herstelt ja, maar niet hersteld.
Hoe dan ook, de aantijgingen van onregelmatigheden zullen best wel ontkend worden in velerlei Engelstalige opinie- en andere bladen, maar veel zegt dat niet.
Uteindelijk gaat 't erom wat aan de rechter wordt voorgelegd en hoe daar uiteindelijk erover beslist wordt.
De pro-Dems roepen hier wel continu dat al zo veel van die zaken verloren zijn, maar ze gaan daarbij wijselijk eraan voorbij dat dit pas in eerste instantie gebeurde en het hoger beroep nog loopt.
Dat de huidige president van de lagere rechters niet veel hoeft te verwachten hebben we al tot in den treure gezien wanneer delen van zijn beleid aan dezen werden voorgelegd.
We denken in dit verband bijvoorbeeld aan het inreisverbod voor bepaalde Islamitische landen.
Dat maakte geen enkele kans bij lagere rechters (en in de media), maar is uiteindelijk in 'n hogere instantie wel degelijk goedgekeurd.
- |
Als er heel evident op grote schaal verkiezingsfraude ten gunste van Biden zou zijn geweest, en er zijn al een hele reeks rechtszaken over geweest, dan zou het toch wel voor de hand liggen dat vele van die rechtszaken in eerste aanleg gewonnen zouden zijn. Het is dan toch opvallend dat geen één van die rechtszaken in eerste termijn gewonnen is. Een feit dat echt wel benoemd mag worden. Dat het best mogelijk is dat enkele van die rechtszaken in hoger beroep alsnog gewonnen gaan worden doet niets af aan het feit dat het de taak van de media is om de huidige stand van zaken weer te geven. |
|
|
|
|
Geplaatst: Wo Nov 25, 2020 21:56 |
|
|
|
Zucht....nou gaat Trump weer in beroep tegen de door Biden gewonnen en goedgekeurde uitslag in Pensylvania.
Wordt die man nou nooit eens moe van zichzelf ?
Ga golfen. |
|
_________________ Ich bin ein Almeerder.... |
|
|
|
Geplaatst: Wo Nov 25, 2020 22:23 |
|
|
|
"COUNT ONLY LEGAL VOTES" Rudy Giuliani OPENING STATEMENT On Election Fraud Claims | NewsNOW From FOX
81,501 views
•Nov 25, 2020
- |
|
_________________ The world turns too fast, feel love before it�s gone. [Editors] |
|
|
|
 | |  |
Geplaatst: Wo Nov 25, 2020 22:31 |
|
|
|
Toch vreemd dat de Democraten tot 2020 zeggen dat Trump niet de officiële president was.
Want Hillary zou winnen, de bitch met haar minachting voor Trump stemmers.
Trump is voor 4 jaar tegen gewerkt door de Democraten en door de MSM.
Trump is geen een oorlog begonnen terwijl de Heilige Obama Afghanistan heeft door gezet.
Obama heeft de oorlog in Syrië gesteund om Assad af te zetten!
Obama is de oorlog in Libië begonnen om Kadaffi af te zetten???
En toen zijn eigen ambassadeur werd afgeslacht (zijn lijk werd door de straten in Benghazi gesleurd) deed hij niets.
Obama en Hillary beweerden dat een of andere youtube filmpje dit heeft veroorzaakt.
Hier begint de ondervraging van Trey Gowdy (Congress) tegen Hillary Clinton.
In Nederland is dit onmogelijk dat de tweede kamer iemand van het Parlement zo kan ondervragen.
Maar in de VS is de Congress, "The House of the People". In Nederland is het een ingeslapen institutie.
Wanneer worden er ministers ondervraagd? Ik zie Ollongo ongeïnteresseerd zit te kijken op haar mobile.
Ook Rutte doet dit en de rest. Dit moet verboden worden en ze moeten antwoorden aan de 2de kamer.
The House of the People is de tweede kamer maar in Nederland is dit niet waar.
Meer dan 80% van de stoelen zijn leeg.
Maar dit was de reactie van Hillary Clinton: "there are 4 dead Americans, what difference does it makes".
Terwijl de VS luchtmacht in Zuid Italië klaar stonden om deze mensen te redden, ging de minister van Buitenlandse Zaken, naar bed.
Dus terug naar de Nederlandse democratie.
Nederland is een van de weinige landen waar je niet mag stemmen op je Burgemeester.
Ook niet op de Commissarissen van de Provincie, ook die worden aangewezen?
En Nederland noemt zich een democratie? En ze hebben kritiek op de VS? |
|
_________________ Never judge history except in the context of the times in which it occurred. |
|
|
|
Geplaatst: Wo Nov 25, 2020 22:48 |
|
|
|
OK en het vervolg hierop? |
|
_________________ Popcorn Time is Coming  |
|
|
|
Geplaatst: Do Nov 26, 2020 1:42 |
|
|
|
Allemaal heel erg interessant. Maar ik wees je slechts op een feitelijke onjuistheid. |
|
|
|
|
 | |  |
Geplaatst: Do Nov 26, 2020 6:26 |
|
|
|
Elisabeth schreef: | Corwin schreef: | Elisabeth schreef: |
Toch vreemd dat de Democraten tot 2020 zeggen dat Trump niet de officiële president was. |
Is echt niet waar. De macht is gewoon op gebruikelijke manier van Obama overgedragen op Trump. De toenmalige democratische president kandidaat heeft gewoon netjes de winnaar gefeliciteerd. |
Ja hoor maar waarom heeft de Democratische partij sinds 2016 Trump dwars gezeten? |
Daar waren ze natuurlijk de oppositie partij voor, als je iets van de oppositie wil, dan moet je ook iets te bieden hebben. Trump was toch zo'n goede onderhandelaar?
Elisabeth schreef: | Ze hebben zelfs de meest krankzinnige leugens bedacht. In inclusief een impeachment???? |
Ja Trump gedroeg zich immers corrupt en crimineel (FBI directeur ontslaan die onderzoek naar hem deed, regeringsleiders onder druk zetten om te helpen met zijn verkiezingscampagne).
Elisabeth schreef: | Dus de Republikeinen gaan nu Biden voor 4 jaar dwars zitten en een impeachment eisen???? |
De Republikeinen deden dat ook al met Obama, daar waren ze immers oppositie voor. Als Biden als president iets corrupts doet, mogen ze daar natuurlijk best voor impeachen, daar is het ook gewoon voor bedoelt. Als in Nederland de regering iets fout doet, mag daar ook gewoon een motie van wantrouwen worden ingediend.
Elisabeth schreef: | Er zijn hele grote bewijzen dat er in deze verkiezingen fraude is gepleegd.
En dat bedoelt Trump met de Deep State. |
Ah vandaar dat zijn Team dat voor de rechter niet kan bewijzen
Elisabeth schreef: | Hillary, die zelf 20% van de Amerikaanse uranium heeft verkocht aan Rusland, |
Welnee, Hillary heeft niet eigenhandig uranium verkocht. Een Amerikaans bedrijf heeft dat gedaan, Hillary heeft als minister van buitenlandse zaken een keer een handtekening moeten zetten voor goedkeuring.
Elisabeth schreef: | verdenkt plotseling dat Rusland Trump wilde hebben? |
De Amerikaanse inlichtingendiensten stellen dat
Elisabeth schreef: | De Democratische partij was de partij voor slavernij, de Republikeinen was de partij tegen de slavernij. |
Met de nadruk op "was", vroeger was de Democratische partij conservatief en de Republikeinen liberaal, nu zijn de Republikeinen reactionair religieus extremistisch en de Democraten liberaal. Jouw propaganda is blijven hangen in het begin van de vorige eeuw.
Elisabeth schreef: | De KKK is Democraat. |
Tegenwoordig stemmen die Republikeins
Elisabeth schreef: | Vele zwarten hebben op Trump gestemd en zij verlaten de plantage (social welfare) van de Democraten. |
Een fabeltje, maar reactionair religieus fanatisme is inderdaad niet voorbehouden aan 1 huidskleur |
|
|
|
|
Geplaatst: Do Nov 26, 2020 8:44 |
|
|
|
|
_________________ Va bene. |
|
|
|
Geplaatst: Do Nov 26, 2020 8:56 |
|
|
|
Gisteren vond in Pennsylvania een hoorzitting plaats waarbij de Trump campagne verschillende getuigen opvoerde inzake verkiezingsfraude, hier een interessant fragment daaruit;
600 duizend stemmen in de 'spikes' bij het uploaden van de stemmen.
570 duizend daarvan gingen naar Biden
3200 naar Trump
Dus...95% van meer dan een half miljoen stemmen voor Biden, dankzij Dominion??
Dan snap je ook hoe een voorsprong van 700 duizend stemmen voor Trump met 65% van de stemmen geteld als sneeuw voor de zon kan verdwijnen.. |
|
_________________ Va bene. |
|
|
|
Geplaatst: Do Nov 26, 2020 9:11 |
|
|
|
Sen. Doug Mastriano closing remarks PA state legislature meeting
'Verkiezingen in Afghanistan zijn beter georganiseerd dan de verkiezingen in de staat Pennsylvania', aldus deze gekozen politicus in die staat. |
|
_________________ Va bene. |
|
|
|
Geplaatst: Do Nov 26, 2020 9:27 |
|
|
|
Het was een wel een state legislator meeting, namelijk een bijeenkomst van de Senaat in Pennsylvania.
Jij bent dus zelf degene die jokt, en bepaald niet voor het eerst. |
|
_________________ Va bene. |
|
|
|
 | |  |
Geplaatst: Do Nov 26, 2020 10:41 |
|
|
|
O dus wanneer er geen democraten bij waren 'telt' het niet? Ligt ook niet echt voor de hand dat die hieraan meewerken, nietwaar?
Maar ach, Dannie vindt democraten "normaal" en republikeinen "tokkies"...daarmee is zijn hele argumentatie wel samengevat denk ik. En laten we vooral niet onderzoeken of er stemfraude plaatsvond, nee stel je voor zeg.
Quote: | At the request of Senator Doug Mastriano (R-Adams/Cumberland/Franklin/York), the Senate Majority Policy Committee is holding a public hearing Wednesday to discuss 2020 election issues and irregularities. The hearing will feature former New York City Mayor Rudy Giuliani. |
Het was dus gewoon een state's legislature meeting, aangevraagd door een van de leden. Een republikeins lid, uiteraard. Want republikeinen in Pennsylvania, volksvertegenwoordigers dus, vinden namelijk onafhankelijk van de Trump campaign ook dat de verkiezingen een farce waren.
Zo, is dat ook weer opgehelderd. Dannie loopt weer te schreeuwen om niets zoals gewoonlijk.
Trump voerde ook nog het woord tijdens de legislature meeting van gisteren;
En hier de hele hoorzitting;
https://www.youtube.com/watch?v=DSDZkXxFVEU&feature=youtu.be
Het staat de democraten uiteraard vrij om zelf ook een publieke hoorzitting te houden waarin al deze claims weerlegd worden, maar dat gaat uiteraard niet gebeuren. Die willen maar één ding, dit in de doofpot stoppen en er een dik slot op gooien. |
|
_________________ Va bene. |
|
|
|
Geplaatst: Do Nov 26, 2020 10:58 |
|
|
|
carlos schreef: | O dus wanneer er geen democraten bij waren 'telt' het niet? |
Als je als partij eenzijdig je eigen bijeenkomst buiten het regeringsgebouw organiseert, dan telt dat inderdaad niet nee.
Als ik een aantal VVD kamerleden uitnodig in een hotel aan een tafel en dat heel deftig 'commissie van de Tweede Kamer' noem, heeft dat ook geen formele status. Het is allemaal niet zo moeilijk
carlos schreef: |
Het was dus gewoon een state's legislature meeting, |
Feitelijk dus niet, het is wat apart dat je de formele gang van zaken in deze niet kent. Dit is ook doelbewust van de republikeinen geen formele bijeenkomst, dan kan er namelijk weer vrijelijk gelogen worden zonder dat dit consequenties heeft. |
|
|
|
|
Weerwoord forum index » Buitenland
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen Je mag geen reacties plaatsen Je mag je berichten niet bewerken Je mag je berichten niet verwijderen Ja mag niet stemmen in polls
|
Tijden zijn in GMT + 1 uur
Pagina 326 van 364
Ga naar pagina Vorige 1, 2, 3 ... 325, 326, 327 ... 362, 363, 364 Volgende
|
|
|
|
|