 | Digitale Televisie |  |
Geplaatst: Di Jan 04, 2005 20:29 |
|
|
|
Ik stap over op digitale televisie. Binnen zes dagen krijg ik het pakket in huis en kan ik de boel aansluiten; via KPN. Omdat ik al breedband heb van KPN en ook met de vaste telefoon gebruik maak van hun diensten kost televisie kijken me zodoende nog maar 7,95 euro per maand.
Ben echt heel benieuwd. Leuk hoor. (Echt zo'n techniekman.)
Zie ook deze snelkoppeling: KPN - Digitale Televisie
Heeft iemand hier al ervaring mee? Zo ja, hoe is die? |
|
_________________ Thomas: "De neiging om in anderen het goede te zien getuigt van een goed hart." |
|
|
|
 | |  |
Geplaatst: Di Jan 04, 2005 20:42 |
|
|
|
Wij hebben digitale TV van UPC. Kwaliteit is wel beter inderdaad, en we hebben nu 4 discovery kanalen, een reiszender, iets als geographic channel, een andere dierenzender, een extreme sports zender, enz. Wel leuke zenders allemaal, vooral als er 's nachts niks anders op TV is. Laats nog een hele gave docu over base-jupen zitten kijken.
De eerste maand kregen we alle UPC-digital kanalen, dus ook 2 harde porno zenders. Dat doet het in een studentenhuis natuurlijk ook altijd goed. Maar nu zijn die er weer af, omdat de introductie maand voorbij is.
Ik ben er wel tevreden over, voor een lage prijs heb je best veel leuke extra's. |
|
_________________ Fractie Weisglas |
|
|
|
 | |  |
Geplaatst: Di Jan 04, 2005 20:56 |
|
|
|
| Chriswitteman schreef: | | De eerste maand kregen we alle [...] ook 2 harde porno zenders. Dat doet het in een studentenhuis natuurlijk ook altijd goed. |
Om discussies over de opgestapelde afwas te doen verstommen als de ouders op bezoek komen?  |
|
_________________ Vol = Vol |
|
|
|
Geplaatst: Di Jan 04, 2005 21:02 |
|
|
|
Ik kan bij het hele pakket gratis zo'n 18+ zender aanvragen. Denk dat ik dat maar niet doe, want ik zie al genoeg vrouwelijk schoon en dat hele grove ligt me niet zo.
Wat ik ook zo prettig vind in het programma aanbod van KPN is onder andere BBC Prime en BBC World. Wat is BBC Prime nou eigenlijk? Maar even opzoeken op het web.
Valt dit trouwens al onder dat UMTS verhaal (vrije gedigitaliseerde ether)? |
|
_________________ Thomas: "De neiging om in anderen het goede te zien getuigt van een goed hart." |
|
|
|
 | |  |
Geplaatst: Di Jan 04, 2005 21:15 |
|
|
|
Ja, je hebt inderdaad ook een paar nieuwszenders erbij. CNBC geloof ik ook. Die zijn bij ons in huis niet zo populair.
Wat betreft dat UMTS, volgens mij staat het daar los van, maar ik kan het mis hebben. Ik vroeg daar laatst nog eens naar bij mijn huisgenoot; dat gehele UMTS-gebeuren was volgens hem compleet geflopt. Mensen wilden het niet en in combinatie met de economische recessie zijn de enorme investeringen waarschijnlijk nooit meer terug te verdienen. Ik zal er nog eens naar vragen, als ik morgen weer thuis ben. |
|
_________________ Fractie Weisglas |
|
|
|
 | |  |
Geplaatst: Di Jan 04, 2005 23:17 |
|
|
|
| Chriswitteman schreef: | | Wat betreft dat UMTS, volgens mij staat het daar los van, maar ik kan het mis hebben. |
Staat er ook los van. Je moet toch wat bitten door de lucht pompen als je een fatsoenlijk digitaal beeld wilt hebben en dat lukt volgens mij met UMTS niet.
| Quote: | | Ik vroeg daar laatst nog eens naar bij mijn huisgenoot; dat gehele UMTS-gebeuren was volgens hem compleet geflopt. Mensen wilden het niet en in combinatie met de economische recessie zijn de enorme investeringen waarschijnlijk nooit meer terug te verdienen. Ik zal er nog eens naar vragen, als ik morgen weer thuis ben. |
Het mooie is, is dat UMTS nu pas uitgerold wordt. Vodafone is de eerste daarmee. En dan ook nog pas sindskort. Dus je kan nu nog niet van ee flop spreken. Mensen konden het nog niet krijgen namelijk.
Dat het een flop wordt, dat denk ik wel. Ik ben misschien niet de doelgroep hoor, maar ik zit niet te wachten op internetten op een kleine p*kke schermpje. Dat doe ik wel thuis achter mijn 19" monitor. Films kijken? Ik heb niet voor niet een home cinema set thuis staan.
Maar kan je met die UMTS toestellen ook nog bellen? Of zit die feature er niet meer op? |
|
|
|
|
 | |  |
Geplaatst: Do Jan 06, 2005 14:52 |
|
|
|
| Hij doet het! Ontvang nu digitale televisie via KPN. Mooi hoor. Alleen jammer dat er geen Duitse zenders opzitten. |
|
_________________ Thomas: "De neiging om in anderen het goede te zien getuigt van een goed hart." |
|
|
|
Geplaatst: Do Jan 06, 2005 15:47 |
|
|
|
|
_________________ Weg met de feministische ideologie! |
|
|
|
Geplaatst: Do Jan 06, 2005 16:03 |
|
|
|
Nee, die zit er ook niet op. Echt iets voor filmliefhebbers natuurlijk.
Hier de website van die zender: TV5 Nederland |
|
_________________ Thomas: "De neiging om in anderen het goede te zien getuigt van een goed hart." |
|
|
|
Geplaatst: Do Jan 06, 2005 16:10 |
|
|
|
Niet alleen film hoor, vaak ook goeie achtergronddiscussies en ze hebben een andere band met het landen als Irak e.d. dus een andere blik.
Verder veel cultuur en natuurlijk een goede oefening om de toon van het Frans vast te houden
Jammer, dat die er niet bij zit.
BBC en TV5 zou ik niet willen missen. |
|
_________________ Weg met de feministische ideologie! |
|
|
|
Geplaatst: Do Jan 06, 2005 16:19 |
|
|
|
Via de kabel (Multikabel) levert digitale TV nu tenminste 40 zenders op (waaronder TV5 en de Duitse zenders).
Vooralsnog ontvang ik ca. 90 zenders waaronder filmzenders en nog wat eentonige porno maar dat zal na de introductieperiode wel extra gaan kosten als optie. Momenteel betaal ik nog steeds het standaardtarief dat ook voor "analoog" geldt. |
|
|
|
|
 | |  |
Geplaatst: Do Mrt 10, 2005 19:20 |
|
|
|
Vanmiddag heb ik ook digitale tv aangesloten. Morgen nog even het optische kabelwerk en dan moet het ook op de dolby draaien.
Maar het is wel mooi. Mooi beeld en geluid.
Het zijn 90 zenders, met alle Duitse zenders. Kan ik zometeen mijn favoriete krimi "Tatort" gaan kijken.
Toen ik vloekend en tierend dat zaakje aan het aansluiten was (want in de winkel hadden ze weer eens het verkeerde kabeltje en een verkeerd plugje meegegeven), bladert mijn vrouw door de zendertabel.
Poltseling zegt ze: "Zeg...d'r zitten 3 pronozenders op. Wat moeten we daarmee?"
Typisch vrouw; zit ik me daar in het zweet te ergeren dat het niet past en komt zij met zoiets onbenulligs aanzetten.
Bits reageerde ik en zei: "Ach, prima toch? Als er geen kloten op al die 87 andere zenders is, dan zijn die gegarandeerd op deze 3 zenders te zien."
Gelukkig kon ze dat wel waarderen, want anders had er weer wat gezwaaid in huize van Es...... |
|
|
|
|
 | |  |
Geplaatst: Do Mrt 10, 2005 19:26 |
|
|
|
Dan was je voorlopig de lul geweest prachtig..
kus
Mo |
|
|
|
|
Geplaatst: Do Mrt 10, 2005 21:01 |
|
|
|
|
_________________ Thomas: "De neiging om in anderen het goede te zien getuigt van een goed hart." |
|
|
|
Weerwoord forum index » Audio, video en software
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen Je mag geen reacties plaatsen Je mag je berichten niet bewerken Je mag je berichten niet verwijderen Ja mag niet stemmen in polls
|
Tijden zijn in GMT
Pagina 1 van 1
|
|
|
|
|
|